KURUMSAL

  • Kalite Yönetimi

Kalite Yönetimi

Ahşap kompozit profillerle ilgili pazarlama ve üretimimiz, 2012 yılında başlamıştır. Kayseri OSB’de tam otomasyona sahip modern fabrikamızda organik ahşap tozu ve YYPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) kullanarak oluşturduğumuz formülasyon ile yüksek kalite ahşap kompozit üretimi hedeflenmiştir.

Üretimini ve pazarlamasını yaptığımız ürünlerdeki temel amaç; tüketiciye en yüksek kalite ve çeşitliliği sunmaktır. 

Ürünlerimiz (TSE) Türk Standartları Enstitüsü’nde fiziksel ve mekanik testlerden geçmiş, ISO 9001,ISO 14001 sertifikaları alınmıştır. Şirketimiz ISOQAR tarafından OHSAS 45001 sertifikası ödülü almıştır. Ek olarak ürünlerimizin mekanik ve fiziksel testleri İstanbul Teknik Üniversitesi Laboratuvarlarında da yapılmıştır.

KANENZO ve HASOGLUWOOD ürünleri yüksek dayanıklılığa sahiptir. Mevsim değişikliği ve hava koşullarından etkilenmez, korozyon dayanımı yüksektir. Ahşapta oluşabilecek çatlama, parçalanma, kıymıklanma ve çürüme bu ürünlerde gerçekleşmez. UV ışınlarına karşı dayanıklıdır, renklerde solma problemi yoktur. Modern ve şık görünüme ahşap kompozit ürünlerimiz geri dönüştürülebilen, çevre dostu malzemelerdir.

Ürün yelpazemiz; Ahşap kompozit yer döşemeleri (Deck), pergolalar, korkuluk ve bahçe bankları, prefabrik yapılar, köprüler, yürüme yolları, bina cepheleri (siding) ve ters tavan döşemelerinden oluşmaktadır.